• Wpisów: 5
  • Średnio co: 113 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 20:33
  • Licznik odwiedzin: 1 082 / 679 dni
 
banki
 
Kredyt gotówkowy, to określona umową kwota pieniędzy, którą bank lub inna instytucja finansowa przyznają kredytobiorcy na określony termin. Kwotę tą należy zwrócić kredytodawcy razem z odsetkami i prowizją w określonym czasie i na określonych w umowie kredytowej warunkach.

Poniżej znajdą Państwo kalkulatory kredytu gotówkowego, dzięki któremu sprawdzicie oferty wielu banków w jednym miejscu, bez konieczności sprawdzania i szukania na wielu stronach. Szybki i łatwy dostęp do naszego kalkulatora nie sprawi żadnego problemu. Jeśli jesteście Państwo zdecydowani na zaciągnięcie kredytu można także wypełnić formularz i sprawdzić ofertę indywidualną dla siebie.

Za najbardziej miarodajny kalkulator kredytów gotówkowych uważamy Kalkulator Rekina Finansów rekinfinansow.pl/kredyt-gotowkowy/ który liczy najkorzystniejsze oferty na pożyczki bankowe.
Wpisuje się w nim kwotę i okres przez jaki chcą państwo spłacać raty.

Alternatywnie jeśli posiadają już Państwo ofertę końcową banku można samemu przeliczyć ile tak na prawdę będzie kosztował kredyt. Do obliczenia raty kredytu oraz odsetek kredytowych bardzo przydatny jest ten kalkulator www.rekinfinansow.pl/kalkulator-kredyt-gotowkowy/ bowiem można wpisać w nim wszelkie dane, nawet ubezpieczenie w składce miesięcznej oraz dodatkowe koszty np. opłaty za konto lub prowizje związane z korzystaniem z karty kredytowej.
kalkulator-kredyt-gotowkowy.jpg


Ratę kredytu można wyliczyć również samemu... jeśli zna się algorytm liczenia banku. Przydatne strony gdzie znajdziemy przykłady obliczania kosztu kredytu można znaleźć tutaj www.swraiz.edu.pl oraz tutaj k2kredyt.pl/. Pomocne strony o edukacji kredytowej.

Można oczywiście również samemu policzyć RRSO wg wzoru z ustawy. W praktyce jest to trudne bowiem to co wliczać a to czego nie wliczać jest umowne. Wygodniej skorzystać z kalkulatora.


Co jeśli nie wiedza państwo na jak wysoki kredyt można zaciągnąć w Banku? Badanie zdolności kredytowej jest złożone ale ten rekinfinansow.pl/kalkulator-zdolnosc-kredytowa/ kalkulator zdolności kredytowej w 95% prawidłowo określi maksymalną wielkość kredytu. Oprócz danych wpisywanych do liczydła trzeba pamiętać o tym jaką ma się historię kredytową i czy możemy udokumentować oficjalne zarobki np umową o pracę.

Nie możesz dodać komentarza.