• Wpisów: 5
  • Średnio co: 118 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 20:33
  • Licznik odwiedzin: 1 098 / 712 dni
 
banki
 
No to zrobiło się ciekawie,

Szukałam ostatnio dobrego konta bankowego które miały dostęp do bankowości internetowej,  darmowe przelewy,  dużą sieć placówek ponieważ  lubię porozmawiać osobiście z ludźmi.  przy tym wszystkim nie chciałem jednak płacić dużo za konto.

Na przykład miałam konto ING przez które naliczyli mi duże opłaty ponieważ przez 2 miesiące jak byłem na wakacjach z niego nie korzystałam, a to wypłaciłem coś bankomatu  i tak jak policzyłam rocznie za to konto zapłaciłam 110 zł.

Nigdy nie wierzyłam że coś może być za darmo choć rzeczywiście zdarzało się że dostawałam coś za darmo przy spełnieniu oczywistych  warunków.

przeglądając ostatnio rankingi konto bez opłat w internecie natrafiłam na recenzja konta optymalnego BNP Paribas.  Zaskoczyło mnie że podczas gdy ciągle się słyszy,  banki podnoszą drastycznie opłaty dla klientów,  Bank promuje zupełnie darmowe konto bez żadnych warunków które trzeba spełnić co miesiąc.  podejrzane wydawało mi się też to że bank daje 300 zł za to że płaci się kartą.

Uwierzyłam jednak rekinowi finansów  bo czytam jego bloga od dwóch lat kiedy właściwie zaczął blogować i  i trzeba przyznać że jest bardzo rzetelny  w tym co robi.  na koniec zamieszczam pełny opis tego konta osobistego wraz z instrukcją jak go założyć z premią 300 zł: rekinfinansow.pl/bgz-bnp-paribas-konto-optymalne/

Może i Państwu się przyda.

Nie możesz dodać komentarza.